rekomendacje

Nasze zdjęcia ślubne to po prostu dzieło sztuki. Nie żartuję. Ujęcia są tak perfekcyjne i tak piękne, że mimo że oglądałam je już 100 razy to podziw pozostaje wciąż ten sam. Nie potrafię sobie wyobrazić, że można lepiej to zrobić. Ogromnie się cieszę, że udało nam się znaleźć Michała, bo mamy cudowną pamiątkę do końca życia, a każdy kto ogląda te zdjęcia pyta się nas skąd wytrzasnęliśmy fotografa. Trudno jest opisać jak profesjonalne, piękne, artystyczne, wzbudzające zachwyt i bajkowe są te zdjęcia. Wiemy tylko jedno. Nasz ślub to nie było pierwsze i ostatnie nasze spotkanie z Michałem, chcielibyśmy uwiecznić też inne ważne wydarzenia z naszego życia i mimo dzielącej nas odległości 300km nie zaryzykujemy innego fotografa tylko dlatego, że jest na miejscu. Jesteśmy oczarowani talentem Michała jak też jego uroczym charakterem, który sprawia, że zapomina się o tym że jest się fotografowanym. Nasz plener wspominam jako dobrą zabawę, śmiech i miło spędzony czas. Dziękujemy i do zobaczenia na jesień na kolejnej sesji 😉 😉 🙂

Monika i Graziano

Pragnę bardzo serdecznie polecić Wam usługi Michała. Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty pełne radości i wzruszeń, które pozwalają poczuć wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni!!! Fenomenalne ujęcia, rewelacyjny montaż slajdów wraz ze wstawkami krótkich video klipów. Uwaga poświęcona każdemu detalowi. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy a jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty które oddają emocje i klimat tego dnia w artystyczny sposób. Nasze zdjęcia ślubne zrobione przez Michała są naszą najlepszą i najwspanialszą pamiątką na całe życie. Profesjonalizm i wyczucie, to wizytówka Michała. Serdecznie polecam! Po prostu doskonałe, za co dziękujemy:))) A przy tym wszystkim przesympatyczna osoba:)

Patrycja i Marcin

Zdjęcia super przemyślane przez fotografa, zrobione z pasją. Wspaniale oddają atmosferę samego ślubu oraz przyjęcia weselnego. Uchwycone najwspanialsze momenty i sytuację, których nie można powtórzyć, ani zaaranżować. Fotograf jak również nowożeńcy i ich goście spisali się na medal. Gorąco polecam Pana Michała z pasją tworzącego te zdjęcia…

Krystyna i Władysław

Michał to niezwykle utalentowany fotograf!!! Jego pasja do tego co robi sprawia że każde zdjęcie jest wyjątkowe!! To osoba otwarta na wszelkie propozycje i pomysły, osoba która słucha i podchodzi do klienta indywidualnie . Michał ma mnóstwo pomysłów i po naszym spotkaniu przy kawie wiedziałam że dokonaliśmy właściwego wyboru. Narzeczony był bardzo zestresowany faktem iż kamerzysta i fotograf będą ciągle ,, na jego drodze,, , zapewniono nam ze Andrew nawet nie poczuje obecności ekipy i tak właśnie było!! Nigdy w życiu się tak świetnie nie bawiliśmy jak podczas sesji w plenerze!! Jeśli szukacie profesjonalizmu a jednocześnie osoby która będzie całym sercem dla was to polecamy Michała!!!

Ilona i Andy

Dziękujemy za pracę włożoną w uwiecznienie tak ważnego dla nas momentu jakim był nasz ślub. Teraz zawsze kiedy chcemy możemy wrócić do tych pięknych chwil, oglądając świetnie przygotowane albumy i videoslajdy. Szczerze polecamy Michała wszystkim Parom, które jeszcze się zastanawiają nad wyborem fotografa.

Magdalena i Tomasz

Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Wyczekiwany przez nas od dawna. Choć już minął to zdjęcia wykonane przez Michała przypominają nam o nim codziennie. Świetne ujęcia i idealnie dopracowane każde zdjęcie, na którym widać nasze emocje świadczą o profesjonalnym podejściu do sprawy. Nie da się ukryć, iż zaangażowanie Michała towarzyszy mu od początku do końca. Jest to fotograf – pasjonat, który to co robi, robi całym sobą. Jesteśmy pełni podziwu dla jego efektów pracy jak również wdzięczni za tak piękną pamiątkę jako nam stworzył.
Wszystkim Narzeczonym serdecznie polecamy współpracę z Michałem !!

Justyna i Piotr

Michał Wiśnios to prawdziwy pasjonat fotografii, więc możecie się spodziewać, że będzie zaangażowany w pracę od początku do końca. Wszystkie najważniejsze momenty zostały uchwycone tak jak należy. Michał wykazywał się niejednokrotnie pomysłowością, szczególnie przy fotografowaniu detali. Sesja plenerowa przebiegła bardzo sprawnie. Współpraca była przyjemna, czuliśmy się swobodnie. Produkt, który otrzymaliśmy spełnia oczekiwania i każdemu serdecznie polecamy Michała jako fotografa ślubnego.

Sylwia i Grzegorz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. Zawsze znajdował się w miejscu, gdzie coś się działo i było warte uwiecznienia. Ślub pomimo, że odbywał się w ciemnym kościele na zdjęciach jest jasny i widać każdy najdrobniejszy szczegół. Sama ceremonia super uwieczniona. Jeśli ktoś chce mieć uwieczniony cały dzień (przygotowania, czyli makijaż, fryzjer, ubieranie się, błogosławieństwo, „bramy”,itd) to Michał potrafi takie momenty bardzo dobrze uchwycić. Jeszcze raz wielkie dzięki Michał:)

 Magdalena i Mateusz

 

Serdecznie polecamy tego niezwykle precyzyjnego fotografa jakim jest Michał Wiśnios, wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają. Michał potrafi wspaniale uwiecznić na zdjęciach ten najważniejszy dzień w życiu, jakim jest własne wesele. Jesteśmy mu wdzięczni za podsunięcie dobrego pomysłu, co do wyboru miejsca pleneru. Jak również za całokształt jego pracy włożonej w nasze zdjęcia. Na zdjęciach widać zaangażowanie fotografa, jak również naszą radość która nam wtedy towarzyszyła. Z całego serca polecamy tego utalentowanego fotografa.

 Magdalena i Sylwester